U6 (2017) és U7 (2016)
A korosztály edzései keddenként és péntekenként 16:45-18:00 között a Dózsa György úti bázison zajlanak. (műfű)
2023.03.25 szombat 14:30 Bozsik-fesztivál (HÁ)
Helyszín: Újpest FC Tábor utcai sporttelep (1046 Budapest, Tábor utca 16-18)
2023.04.06 csütörtök U7-es Körzetközponti torna (HÁ)
Helyszín: Újpest FC Tábor utcai sporttelep (1046 Budapest, Tábor utca 16-18)
Találkozó: 09:30
10:00 Honvéd-Veresegyház
10:20 Honvéd-Issimo
10:40 Honvéd-Budakalász
Helyosztók 11 órától
2023.04.16 vasárnap 10:00 Bozsik-fesztivál (HÁ)
Helyszín: Újpest FC Tábor utcai sporttelep (1046 Budapest, Tábor utca 16-18)
2023.04.30 vasárnap 14:00 Bozsik-fesztivál (HÁ)
Helyszín: Újpest FC Tábor utcai sporttelep (1046 Budapest, Tábor utca 16-18)
2023.05.13 szombat 12:30-15:00 ASI Minitorna (HÁ)
Helyszín: Angyalföldi Sportközpont (1139 Budapest, Rozsnyay utca 4)
2023.05.14 vasárnap 14:00 Bozsik-fesztivál (HÁ)
Helyszín: Újpest FC Tábor utcai sporttelep (1046 Budapest, Tábor utca 16-18)
2023.06.03 szombat Sátor Kupa (HÁ)
Helyszín: Szűcs Lajos Sportcentrum (2100 Gödöllő, Táncsics Mihály út 3)
2023.06.03 szombat 15:00 Bozsik-fesztivál (HÁ)
Helyszín: Újpest FC Tábor utcai sporttelep (1046 Budapest, Tábor utca 16-18)
U8 (2015)
A korosztály edzései keddenként és péntekenként 16:45-18:00 között a Dózsa György úti bázison zajlanak. A korosztály kimelt játékosainak a mérkőzések nélküli hétvégéken plusz edzést tartunk. (műfű)
2023.03.04. szombat 08:00-11:20 Budapesti Futsalbajnokság 1. forduló (HÁ)
Helyszín: Újlak utcai Általános Iskola (1173 Budapest, Újlak utca 110)
08:00 Honvéd-Carvalho BLAUSE
09:20 Honvéd-Cső-Montage BFK
10:40 Honvéd-Angyalföldi Sportiskola
2023.03.11. szombat 10:00 Edzőmérkőzés
Helyszín: Újpest FC Tábor utcai sporttelep (1046 Budapest, Tábor utca 16-18)
Újpest FC-Honvéd
2023.03.18. szombat 09:40-12:20 Budapesti Futsalbajnokság 2. forduló (HÁ)
Helyszín: Arany Ászok Futballaréna (1116 Budapest, Fehérvári út 124-126)
09:40 Honvéd-Érdi VSE
11:40 Honvéd-Cső-Montage BFK
2023.03.25 szombat 14:30 Bozsik-fesztivál
Helyszín: Újpest FC Tábor utcai sporttelep (1046 Budapest, Tábor utca 16-18)
2023.04.02. vasárnap 11:40-13:00 Budapesti Futsalbajnokság 3. forduló (HÁ)
Helyszín: Angyalföldi Sportközpont (1139 Budapest, Rozsnyay utca 4)
11:40 Honvéd-Angyalföldi Sportiskola
12:20 Honvéd-Érdi VSE
2023.04.05 szerda 17:00 U8-as edzőmérkőzés (HÁ)
Helyszín: Magyar Futball Akadémia (1194 Budapest, Temesvár utca 25/A)
2023.04.16 vasárnap 10:00 Bozsik-fesztivál
Helyszín: Újpest FC Tábor utcai sporttelep (1046 Budapest, Tábor utca 16-18)
2023.04.23 vasárnap 09:40-11:40 Budapesti Futsalbajnokság 4. forduló (HÁ)
Helyszín: Érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskola (2030 Érd, Fácán köz 1)
09:40 Honvéd-Angyalföldi Sportiskola
11:00 Honvéd-Carvalho BLAUSE
2023.04.30 vasárnap 14:00 Bozsik-fesztivál
Helyszín: Újpest FC Tábor utcai sporttelep (1046 Budapest, Tábor utca 16-18)
2023.05.06. szombat 14:00-17:20 Budapesti Futsalbajnokság 5. forduló (HÁ, TB)
Helyszín: Budapesti Honvéd Kézilabdacsarnok (1134 Budapest, Klapka utca 12)
14:00 Honvéd-Cső-Montage BFK
15:20 Honvéd-Carvalho BLAUSE
16:40 Honvéd-Érdi VSE
2023.05.13 szombat 09:30-12:15 ASI Minitorna (HÁ)
Helyszín: Angyalföldi Sportközpont (1139 Budapest, Rozsnyay utca 4)
10:00 Honvéd-Mészöly Focisuli
10:25 Honvéd-ASI
11:20 Honvéd-Újpest FC
11:45 Honvéd-BVSC
2023.05.14 vasárnap 14:00 Bozsik-fesztivál
Helyszín: Újpest FC Tábor utcai sporttelep (1046 Budapest, Tábor utca 16-18)
2023.06.03 szombat 13:00 Bozsik-fesztivál (?)
Helyszín: Újpest FC Tábor utcai sporttelep (1046 Budapest, Tábor utca 16-18)
2023.06.03 szombat Sátor Kupa (HÁ)
Helyszín: Szűcs Lajos Sportcentrum (2100 Gödöllő, Táncsics Mihály út 3)
U9 (2014)
A korosztály edzései hétfőnként 17:00-18:15, szerdánként 17:00-18:30 és csütörtökönként 17:30-18:30 között a Dózsa György úti bázison zajlanak. (műfű)
2023.03.04 szombat 12:40-15:20 Budapesti Futsalbajnokság 1. forduló (LL)
Helyszín: Eötvös József Általános Iskola (1191 Budapest, Eötvös utca 13)
12:40 Honvéd-Százhalombatta
14:40 Honvéd-Káposztásmegyer
2023.03.18 szombat 10:40-13:20 Budapesti Futsalbajnokság 2. forduló (LL)
Helyszín: Balázsovits Sportcsarnok (2132 Göd, Ifjúság köz)
10:40 Honvéd-Érdi VSE
12:40 Honvéd-Kispest SE
2023.03.25 szombat 14:30 Bozsik-fesztivál (LL)
Helyszín: Újpest FC Tábor utcai sporttelep (1046 Budapest, Tábor utca 16-18)
2023.03.26 vasárnap Érsekújvár, futsaltorna (?)
Helyszín: ()
2023.04.02 vasárnap 10:20-12:20 Budapesti Futsalbajnokság 3. forduló (TB)
Helyszín: Érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskola (2030 Érd, Fácán köz 1)
10:20 Honvéd-Százhalombatta
11:40 Honvéd-Csak a Csel futsal
2023.04.06 csütörtök U9-es Körzetközponti torna (Liska László)
Helyszín: Újpest FC Tábor utcai sporttelep (1046 Budapest, Tábor utca 16-18)
Találkozó: 12:15
13:00 Honvéd-Issimo
13:20 Honvéd-Veresegyház
13:40 Honvéd-Göd
Helyosztók 14 órától
2023.04.16 vasárnap 10:00 Bozsik-fesztivál (LL)
Helyszín: Újpest FC Tábor utcai sporttelep (1046 Budapest, Tábor utca 16-18)
2023.04.23 vasárnap 14:00-15:20 Budapesti Futsalbajnokság 4. forduló (LL, HÁ)
Helyszín: Budapesti Honvéd Kézilabdacsarnok (1134 Budapest, Klapka utca 12)
14:00 Honvéd-Érdi VSE
14:40 Honvéd-Káposztásmegyer
2023.04.30 vasárnap 14:00 Bozsik-fesztivál (LL)
Helyszín: Újpest FC Tábor utcai sporttelep (1046 Budapest, Tábor utca 16-18)
2023.05.06 szombat 13:20-16:00 Budapesti Futsalbajnokság 5. forduló
Helyszín: Tungsram SC Sportcsarnok (1044 Budapest, Megyeri út 6)
13:20 Honvéd-Kispest SE
15:20 Honvéd-Csak a Csel futsal
2023.05.13 szombat 12:30-15:15 ASI Minitorna (LL)
Helyszín: Angyalföldi Sportközpont (1139 Budapest, Rozsnyay utca 4)
13:00 Honvéd-ASI
13:55 Honvéd-Testvériség
14:20 Honvéd-UDSE
14:45 Honvéd-Csepel
2023.05.14 vasárnap 14:00 Bozsik-fesztivál (LL)
Helyszín: Újpest FC Tábor utcai sporttelep (1046 Budapest, Tábor utca 16-18)
2023.06.03 szombat Kamocsa, focikupa (LL)
Helyszín: Kamocsai Sportpálya (941 21 Komoča, Szlovákia)
2023.06.03 szombat 13:00 Bozsik-fesztivál (?)
Helyszín: Újpest FC Tábor utcai sporttelep (1046 Budapest, Tábor utca 16-18)
2023.06.04 vasárnap Sátor Kupa (LL)
Helyszín: Szűcs Lajos Sportcentrum (2100 Gödöllő, Táncsics Mihály út 3)
U10 (2013)
A korosztály edzései keddenként 18:00-19:30 között (műfű), szerdánként 18:00-19:30 között (fű) és péntekenként 17:00-18:15 között (műfű) a Dózsa György úti bázison zajlanak.
2023.03.11 szombat 12:20-14:00 Budapesti Futsalbajnokság1. forduló (MSZ)
Helyszín: Arany Ászok Futball Aréna (1116 Budapest, Fehérvári út 124-126)
12:20 Honvéd-Városgazda UA
13:10 Honvéd-Cső-Montage BFK
2023.03.19 vasárnap 14:00 Bozsik-torna (MSZ, TB)
Helyszín: Újpest FC Tábor utcai sporttelep (1046 Budapest, Tábor utca 16-18)
2023.03.26. vasárnap 10:00-15:00 Budapesti Futsalbajnokság 2. forduló (MSZ)
Helyszín: Kistarcsai Városi Sportközpont (2143 Kistarcsa, Ifjúság tér 3)
10:00 Honvéd-Kistarcsa
12:30 Honvéd-Hegyvidék
14:10 Honvéd-Cső-Montage BFK
2023.04.02 vasárnap 14:00 Bozsik-torna (MSZ, TB)
Helyszín: Újpest FC Tábor utcai sporttelep (1046 Budapest, Tábor utca 16-18)
2023.04.15 szombat Budapesti Futsalbajnokság 3. forduló (MSZ)
Helyszín: Aramis SE Futsalcsarnok (2040 Budaörs, Szabadság út 162)
Honvéd-Hegyvidék
Honvéd-Kistarcsa
Honvéd-Városgazda UA
2023.04.23 vasárnap 14:00 Bozsik-torna (MSZ, TB)
Helyszín: Újpest FC Tábor utcai sporttelep (1046 Budapest, Tábor utca 16-18)
2023.04.30 vasárnap 13:50-17:10 Budapesti Futsalbajnokság 4. forduló (MSZ, TB)
Helyszín: Budapesti Honvéd Kézilabdacsarnok (1134 Budapest, Klapka utca 12)
13:50 Honvéd-Városgazda UA
16:20 Honvéd-Hegyvidék
2023.05.07 vasárnap 15:00 Bozsik-torna (MSZ, ?)
Helyszín: Újpest FC Tábor utcai sporttelep (1046 Budapest, Tábor utca 16-18)
2023.05.14 vasárnap 09:50-12:00 Budapesti Futsalbajnokság 5. forduló (MSZ)
Helyszín: Vilmos Endre Sportcentrum (1185 Budapest, Nagybecskerek u. 32)
09:50 Honvéd-Cső-Montage BFK
11:30 Honvéd-Kistarcsa
2023.05.20 szombat 09:00 Bozsik-torna (MSZ, ?)
Helyszín: Újpest FC Tábor utcai sporttelep (1046 Budapest, Tábor utca 16-18)
U11 (2012)
A korosztály edzései keddenként 18:00-19:30 között (műfű), szerdánként 18:00-19:30 között (fű) és péntekenként 17:00-18:15 között (műfű) a Dózsa György úti bázison zajlanak.
2023.03.12 vasárnap 14:45-18:55 Budapesti Futsalbajnokság 1. forduló TB
Helyszín: Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok (2310 Szigetszentmiklós, Szebeni utca 81)
14:45 Honvéd-Szigetszentmiklós
16:25 Honvéd-Szent István SE
18:05 Honvéd-XV. Kerületi Issimo
2023.03.19 vasárnap 14:00 Bozsik-torna (MSZ, TB)
Helyszín: Újpest FC Tábor utcai sporttelep (1046 Budapest, Tábor utca 16-18)
2023.03.25 szombat 09:50-13:10 Budapesti Futsalbajnokság 2. forduló (MSZ)
Helyszín: Érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskola (2030 Érd, Fácán köz 1)
09:50 Honvéd-Káposztásmegyer
12:20 Honvéd-Szent István SE
2023.04.02 vasárnap 14:00 Bozsik-torna (MSZ, TB)
Helyszín: Újpest FC Tábor utcai sporttelep (1046 Budapest, Tábor utca 16-18)
2023.04.16 vasárnap 12:20-14:00 Budapesti Futsalbajnokság 3. forduló (TB)
Helyszín: Csömöri Sportcsarnok (2141 Csömör, Major út 7-9,)
12:20 Honvéd-XV. Kerületi Issimo
13:10 Honvéd-Káposztásmegyer
2023.04.23 vasárnap 14:00 Bozsik-torna (MSZ, TB)
Helyszín: Újpest FC Tábor utcai sporttelep (1046 Budapest, Tábor utca 16-18)
2023.04.29 szombat 09:50-12:20 Budapesti Futsalbajnokság 4. forduló (MSZ)
Helyszín: Tungsram SC Sportcsarnok (1044 Budapest, Megyeri út 6)
09:50 Honvéd-XV. Kerületi Issimo
11:30 Honvéd-Szigetszentmiklós
2023.05.07 vasárnap 13:00 Bozsik-torna (MSZ, ?)
Helyszín: Újpest FC Tábor utcai sporttelep (1046 Budapest, Tábor utca 16-18)
2023.05.14 vasárnap 13:00-17:10 Budapesti Futsalbajnokság 5. forduló (TB, ?)
Helyszín: Budapesti Honvéd Kézilabdacsarnok (1134 Budapest, Klapka utca 12)
13:00 Honvéd-Szent István SE
14:40 Honvéd-Szigetszentmiklós
16:20 Honvéd-Káposztásmegyer
2023.05.20 szombat 09:00 Bozsik-torna (MSZ, ?)
Helyszín: Újpest FC Tábor utcai sporttelep (1046 Budapest, Tábor utca 16-18)
U12 (2011) és U13 (2010)
A korosztály edzései hétfőnként 18:15-19:30 között (fű) és csütörtökönként 18:30-19:30 között (fű) a Dózsa György úti bázison zajlanak.
2023.03.05 vasárnap 10:00 Budapesti Bajnokság (LL)
Helyszín: Iharos Sándor Atlétikapálya (1134 Budapest, Dózsa György út 53.)
Honvéd-Ikarus
2023.04.02 vasárnap 10:00 Budapesti Bajnokság (LL)
Helyszín: Iharos Sándor Atlétikapálya (1134 Budapest, Dózsa György út 53.)
Honvéd-Mészöly Focisuli
2023.04.16 vasárnap 14:00 Budapesti Bajnokság (LL)
Helyszín: Iharos Sándor Atlétikapálya (1134 Budapest, Dózsa György út 53.)
Honvéd-Testvériség
2023.04.30 vasárnap 10:30 Budapesti Bajnokság (LL)
Helyszín: Pestszentimrei SK Sporttelep (1188 Budapest, Táncsics Mihály utca 53.)
Pestszentimre-Honvéd
2023.05.13 vasárnap 10:00 Budapesti Bajnokság (LL)
Helyszín: Kelen SC Sporttelep (1116 Budapest, Hunyadi Mátyás út 56.)
Kelen-Honvéd
2023.05.27 szombat 10:00 Budapesti Bajnokság (LL)
Helyszín: Pénzügyőr SE Sporttelep (1103 Budapest, Kőér utca 2/B)
Pénzügyőr-Honvéd