Ma három A döntősnek szurkolhattunk a kaposvári rövid pályás országos bajnokságon

A szombati, utolsó napon is 3 A döntőben úsztak sportolóink. A Milák-Márton páros 100 m pillangón jutott döntőbe, ahol Kristóf megszerezte 4. aranyérmét kicsit javitva egyéni csúcsán. Ricsi szintén felállhatott a dobogóra, mégpedig a 3.fokára – szintén egyéni csúccsal. 50 m mellen Suba Zsófi futam győztesként magabiztosan jutott a délutáni fináléba, ahol megismételte a délelőtti egyéni csúcsát és zárt a 7.helyen. A 200 m hát B döntőjében Bukovics Bianka 7.helyen ért célba kicsit elmaradva a délelőtti egyéni csúcsától.

Az egyesületünk 3 helyen végzett az éremtáblán 4 arany-, 4 ezüst- és 2 bronzéremmel!
Összesen 18 döntőben voltak érdekeltek a versenyzők, amiből 13 A és 5 B finálé volt.

Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítő edzőiknek!