Kétnapos laser run, illetve három tusa országos bajnokság zajlik hazai pályánkon

Kétnapos laser run, illetve három tusa országos bajnokság zajlik hazai pályánkon, a Dózsa György úton, és ha már így van, mennyiségben és minőségben is kitesznek magukért a sportolóink.

Az első napon a laser run volt terítéken, és az U17, U19, junior, felnőtt és masters korosztály összesen 18 kategóriájából (férfi, női, egyéni, csapat) a BHSE sportolói szereztek összesen hat érmet: két egyéni aranyat, valamint két-két egyéni és csapat-ezüstöt!A felnőtt férfiaknál Bruckmann Gergő lett országos bajnok, továbbá Holéczy-Fehér Bogdánnal és Simon Tamással csapatban második helyezett. Hasonlóan történt a junior nőknél is, akiknél Zemán Zóra Zoé lett az első, Nyerges Réka a második, továbbá Dulai Regina a negyedik egyéniben, az ő hármasuk pedig ezüstérmes a csapatvesrenyben. Mindezt egészítette ki Dubrovina Dariya Mariya második helye az U17-es lányoknál.A sikerekhez sportolónknak és felkészítő edzőiknek is gratulálunk!